Ohlášky a pořad bohoslužeb 11.12.-17.12.

Úterý 12. prosince 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování za dar života Středa 13. prosince – památka sv. Lucie, panny a mučednice 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 14. prosince – památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Pátek 15. prosince 18:00 –…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 4.12.-10.12.

Úterý 5. prosince 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Václava Stránského, manželku a oba rody Středa 6. prosince 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 7. prosince – památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Pátek 8. prosince – Slavnost Panny Marie, počatého bez poskvrny prvotního hříchu…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 20.11.-26.11.

Úterý 21. listopadu – památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě 18:00 – Studenec – dětská bohoslužba – za Cecílii Tauchmanovou, manžela a rodiče Středa 22. listopadu – památka sv. Cecílie, panny a mučednice 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 23. listopadu – slavnost sv. Klementa I., papeže a mučedníka 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace)…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 13.11.-19.11.

Úterý 14. listopadu 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – bohoslužba slova Středa 15. listopadu bohoslužba v Roztokách není !!! Čtvrtek 16. listopadu bohoslužba ve Studenci není !!! Pátek 17. listopadu – památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice 8:00 – Studenec – Sobota 18. listopadu bohoslužba v Čisté není !!! Neděle 19. listopadu – 33. neděle v mezidobí 8:00…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 6.11.-12.11.

Pondělí 6. listopadu 18:00 – Studenec – na poděkování Úterý 7. listopadu 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Jindřicha a Annu Slavíkovy a celý rod Středa 8. listopadu 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 9. listopadu – svátek Posvěcení lateránské baziliky 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Pátek 10. listopadu – památka…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 30.10.-5.11.

Úterý 31. října 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Středa 1. listopadu – Slavnost Všech svatých 17:00 – Roztoky u Jilemnice 18:00 – Studenec – Čtvrtek 2. listopadu – vzpomínka na všechny věrné zemřelé 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Evu Mikušovou a celý rod 18:00 – Studenec – za všechny zemřelé…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 9.10.-15.10.

Úterý 10. října 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za manžele Valentovy Středa 11. října 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 12. října – památka sv. Radima, biskupa 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Milana Dědečka Pátek 13. října 18:00 – Studenec – P.Prokop Tobek – za rodiče Františka a Marii Jebavé…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 25.9.-1.10.2023

Úterý 26. září 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Josefa a Emílii Dvořákovy a za oba rody Středa 27. září – památka sv. Vincence z Paula, kněze 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 28. září – slavnost sv. Václava, mučedníka 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Václava Jirana, jeho syna Václava a za Václava…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 18.9.-24.9.

Úterý 19. září 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Anežku Plecháčovou, manžela a syna Středa 20. září – památka sv. Ondřeje, Pavla a druhů, korejských mučedníků 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 21. září – svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Mirku Matuškovou a Jarču…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 4.9.-10.9.

Úterý 5. září 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování za 90 let života Středa 6. září 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 7. zaří 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Jaroslava Mečíře a rodiče Pátek 8. září – svátek Narození Panny Marie 18:00 – Studenec – P. Prokop Tobek Sobota…

Load more