Ohlášky a pořad bohoslužeb 17.1.-23.1.

Úterý 18. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Marii a Miloslava Štefanovy a celý rod

Středa 19. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 20. ledna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) –

Pátek 21. ledna

18:00 – Studenec – za rodinu Mikušovu

Sobota 22. ledna

Ohlášky a pořad bohoslužeb 10.1.-16.1.

Úterý 11. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Středa 12. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 13. ledna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Soňu Rasovou, Helenu Kuříkovou, Drahušku Čermákovou a Jaroslava Pičmana

Pátek 14. ledna

18:00 – Studenec

Ohlášky a pořad bohoslužeb 3.-9.1.2022

Pořad bohoslužeb 3.1.–9.1. 2022:

Úterý 4. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Norberta Nejedlého

Středa 5. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 6. ledna – Slavnost Zjevení Páně

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Ohlášky a pořad bohoslužeb 27.12.-2.1.2022

Pondělí 27. prosince – Svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

BEZE MŠE SV.

Úterý 28. prosince – Svátek svatých betlémských dětí, mučedníků

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Miloslava Bartoně a rodiče

Středa 29. prosince

17:00 – Roztoky u Jilemnice – BEZE MŠE SV.

Čtvrtek 30. prosince

Ohlášky a pořad bohoslužeb 20.12.-26.12.

Úterý 21. prosince

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Marii Vackovou a manžela Františka

Středa 22. prosince

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 23. prosince

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – na poděkování s prosbou o další Boží pomoc

Ohlášky a pořad bohoslužeb 13.12.-19.12.

Úterý 14. prosince – Památka sv.Jana od Kříže, kněze a učitele církve

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Na úmysl modliteb za nejmenší

Středa 15. prosince

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 16. prosince

Ohlášky a pořad bohoslužeb 6.12.-12.12.2021

Úterý 7. prosince – Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za rodiče Hákovy a zetě Karla

Středa 8. prosince – Slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny dědičného hříchu

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 9. prosince

Výsledky voleb do pastorační rady farnosti

Děkuji všem zúčastněným kandidátům! Zvoleno bylo prvních pět v pořadí.

Ohlášky a pořad bohoslužeb 29.11.-5.12.

Úterý 30. listopadu – Svátek sv. Ondřeje, apoštola

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za rody Jandů a Jiranů

Středa 1. prosince

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 2. prosince

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Zdeňka Mečíře, manželku a děti

Ohlášky a pořad bohoslužeb 22.-28.listopadu

Úterý 23. listopadu – Slavnost sv. Klementa I., papeže a mučedníka

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na dobrý úmysl s prosbou o Boží pomoc

Středa 24. listopadu – Památka sv. Ondřeje Dung Laca, kněze, a druhů mučedníků

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 25. listopadu

Syndikovat obsah