Ohlášky a pořad bohoslužeb 30.1.-5.2.

Pondělí 30. ledna

18:00 – Studenec

Úterý 31. ledna – památka sv. Jana Boska, kněze

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) –

Středa 1. února

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 2. února – Svátek Uvedení Páně do chrámu

Ohlášky a pořad bohoslužeb 23.1.-29.1.

Úterý 24. ledna – památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování s prosbou o další Boží pomoc

Středa 25. ledna – svátek Obrácení svatého Pavla, apoštola

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Ohlášky a pořad bohoslužeb 16.1.-22.1.

Úterý 17. ledna – památka sv.Antonína, opata

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) –

Středa 18. ledna – Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 19. ledna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) –

Pátek 20. ledna

Ohlášky a pořad bohoslužeb 9.1.-15.1.

Pondělí 9. ledna – Svátek Křtu Páně

18:00 – Studenec

Úterý 10. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za manžele Valentovy

Středa 11. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 12. ledna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) –

Pátek 13. ledna

Ohlášky a pořad bohoslužeb 2.1.-8.1.

Úterý 3. ledna

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) –

Středa 4. ledna

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 5. ledna

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) –

Pátek 6. ledna

14:30 – Studenec – pohřeb

Sobota 7. ledna

8:00 – Studenec

Ohlášky a pořad bohoslužeb 26.12.-1.1.2023

Pondělí 26. prosince – svátek sv. Štěpána, prvomučedníka

8:00 – Studenec – za živé i zemřelé svatoštěpánské koledníky

9:30 – Roztoky u Jilemnice

11:00 – Čistá u Horek – mše svatá

Úterý 27. prosince – svátek sv. Jana apoštola a evangelisty

Ohlášky a pořad bohoslužeb 19.12.-25.12.

Úterý 20. prosince

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – bohoslužba slova

Středa 21. prosince

17:00 – Roztoky u Jilemnice - MŠE SVATÁ NEBUDE

Čtvrtek 22. prosince

8:00 – Studenec – MŠE SVATÁ NEBUDE

Pátek 23. prosince

18:00 – Studenec - bohslužba slova

Vánoční bohoslužby

Ohlášky a pořad bohoslužeb 12.12.-18.12.

Úterý 13. prosince – památka sv. Lucie, panny a mučednice

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za zemřelé rodiče a prarodiče

Středa 14. prosince – památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 15. prosince

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – na úmysl dárce

Ohlášky a pořad bohoslužeb 5.12.-11.12.

Úterý 6. prosince – památka sv. Mikuláše, biskupa

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za rodiče Hákovy a zetě Karla

Středa 7. prosince – památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 8. prosince – slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu

Syndikovat obsah