Ohlášky a pořad bohoslužeb 2.9.-8.9.

Od jakoubek

Úterý 3. září – památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za dar víry pro ty, kdo Boha odmítají

Středa 4. září

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 5. září

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za dar víry pro hledající Boha

Pátek 6. září

18:00 – Studenec

Sobota 7. září

8:00 – Studenec

18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností

Neděle 8. září – 23. neděle v mezidobí

8:00 – Studenec – za Petra Vancla a rodiče

9:30 – Roztoky u Jilemnice

11:00 – Zálesní Lhota

11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova

⁕⁕⁕

• Minulou neděli se ve Studenci vybralo 3.300 Kč. V kasičce na opravy se za uplynulý měsíc shromáždilo 7.800 Kč. Děkujeme!
  • Přijetí svátosti pomazání nemocných bude možné v neděli 8. září při všech bohoslužbách. V Čisté v sobotu večer. K jejímu přijetí jsou zváni všichni, kteří trpí vážnou nemocí těla či duše, popř. nemocí ne tak vážnou, za to vytrvalou, jež jim bere sílu a radost ze života, a také ti, kteří dovršili 60. rok života.
  • Farní pouť na Mariánskou Horu se uskuteční v sobotu 5. října. Hlásit se a můžete už nyní.
  • V neděli 8. a 15. září proběhne v kostele ve Studenci a v Roztokách anketa o novém čase nedělních bohoslužeb v těchto kostelích – Roztoky 8:00, Studenec 9:30. Hlasovat se bude pomocí lístečků zelené, žluté a červené barvy. Zelená: souhlasím; oranžová: nejsem z toho nadšen(á), ale přizpůsobím se / je mi to jedno; červená: nesouhlasím / radši vyhledám bohoslužbu v okolí. Za děti, které z toho ještě nemají rozum, mohou hlasovat rodiče. Výsledky ankety poslouží jako vodítko pro jednání pastorační rady na mimořádném zasedání v neděli 15.září od 18h, kde bude návrh na nové časy nedělních bohoslužeb projednán. Na zasedání jste všichni srdečně zváni!
  • V letošním školním roce bude probíhat příprava na svátost biřmování, k níž jsou zváni všichni pokřtění od 14let. Zájemce prosíme, aby se co nejdříve přihlásili u duchovního správce.
  • Úmysly pro úterní adoraci:
    • za sílu a zdraví pro ty, kteří se starají o nemocné
    • za zdárný průběh operace srdce a za uzdravení