Ohlášky a pořad bohoslužeb 23.9.-29.9.

Od jakoubek

Úterý 24. září

18:00 – Studenec(od 17:30 adorace) – za uzdravení a rodinu Esterkovu

Středa 25. září

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 26. září

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – na poděkování za všechny dary s prosbou za živé a zemřelé

členy rodiny

Pátek 27. září – památka sv. Vincence z Pauly

18:00 – Studenec – dětská bohoslužba – na poděkování za provázení 30lety manželského života

Sobota 28. září – slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa

8:00 – Studenec – za Václava Jirana, syna Václava a Václava Janouška

18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností

Neděle 29. září – 26. neděle v mezidobí

8:00 – Studenec – za Josefa a Vlastu Tauchmanovy, syna Stanislava a celý rod

9:30 – Roztoky u Jilemnice

11:00 – Zálesní Lhota

11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova

⁕⁕⁕

• Minulou neděli se na podporu církevního školství v diecézi vybralo ve Studenci 4.310 Kč, v Roztokách 685 Kč a v Zálesní Lhotě 530 Kč. Děkujeme!
  • Příští neděli proběhne v našich kostelích sbírka na pomoc lidem v oblastech zasažených povodněmi.
  • Ve středu od 19h se na faře uskuteční organizační setkání mládežnické skupiny přípravyna biřmování.
  • Zkouška na dětskou bohoslužbu proběhne ve čtvrtek od 17h v mateřské školce.
  • S přihlédnutím k výsledkům ankety se farní pastorační rada rozhodla zachovat stávající pořádek nedělních bohoslužeb po většinu nedělí. Z pastoračních důvodů se některé nedělní bohoslužby naplánují ve změněné časy, tzn. Roztoky 8:00, Studenec 9:30.
  • Stále se můžete hlásit na farní pouť na Mariánskou Horu, která se koná v sobotu 5. října.
  • Úmysly pro úterní adoraci:
    • za sílu a zdraví pro ty, kteří se starají o nemocné
    • za zdárný průběh operace srdce a za uzdravení