Ohlášky a pořad bohoslužeb 10.6.-16.6.

Úterý 11. června – památka sv. Barnabáše, apoštola 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za nemocnou Rozárku Středa 12. června 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 13. června – památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Terezii Slavíkovou Pátek 14. června 18:00 – Studenec – P.Prokop Tobek – za Josefa a Marii Horáčkovy Sobota 15. června 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 16. června – 11. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Petra Vancla a za rodinu 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 3.6.-9.6.

Úterý 4. června 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování Středa 5. června – památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka 15:00 – Čistá u Horek – pohřeb paní Marie Zadrobilové 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 6. června – památka sv. Norberta, biskupa 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Miloslavu Pilařovou Pátek 7. června – slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 18:00 – Studenec – dětská – za Josefa a Vlastu Tauchmanovy a syna Stanislava Sobota 8. června – památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 9. června – 10. neděle…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 27.5.-2.6.

Úterý 28. května 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Vilemínu Vanclovou, manžela a celý rod Středa 29. května 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 30. května – slavnost Těla a Krve Páně 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Pátek 31. května – svátek Navštívení Panny Marie 18:00 – Studenec – bohoslužba slova Sobota 1. června – památka sv.Justina, mučedníka BEZE Mše SvatÉ Neděle 2. června – 9. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za živé i zemřelé spolužáky 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 20.5.-26.5.

Úterý 21. května 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Boží pomoc pro maturanty Středa 22. května 15:00 – Čistá u Horek – pohřeb pana Josefa Schorma Čtvrtek 23. května – svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Josefa Jakoubka a jeho rodinu Pátek 24. května 18:00 – Studenec – za Václava Kuříka a duše v očistci Sobota 25. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 26. května – Slavnost Nejsvětější Trojice 8:00 – Studenec – za Václava Kuříka a Miloše Ježka 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 13.5.-19.5.

Úterý 14. května – svátek sv. Matěje, apoštola 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – bohoslužba slova Středa 15. května 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 16. května – svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Marii Kuříkovou Pátek 17. května 18:00 – Studenec – dětská bohoslužba – za Boží pomoc pro mládež Sobota 18. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 19. května – Slavnost Seslání Ducha svatého 8:00 – Studenec – za Jana Albrechta 9:30 – Zálesní Lhota – pouť 11:00 – Roztoky u Jilemnice                                                      11:00 –…

Zápis ze 12. zasedání farní pastorační rady ze dne 5. 5. 2024

Přítomni:     P. Jiří Jakoubek, Jiří Tauchman, Anna Hylmarová, Josef Hák, Petr Hák, Jiří Kuřík, Ludmila Pekárková, Markéta Urbanová, Veronika Vanclová Nepřítomni: jáhen František Horáček Host:  Jitka Kuříková Předseda: P. Jiří Jakoubek                                        Dne 5. 5. 2024 zapsal Josef Hák

Ohlášky a pořad bohoslužeb 6.5.-12.5.

Úterý 7. května 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Boží pomoc pro studenty Středa 8. května Mše svatá u Roubenky v 11h Čtvrtek 9. května – slavnost Nanebevstoupení Páně 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za maturanty a vysokoškoláky Pátek 10. května 18:00 – Studenec – P.Prokop Tobek Sobota 11. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 12. května – 7. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – 9:30 – Roztoky u Jilemnice – 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 29.4.-5.5.

Pondělí 29. dubna – svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve 18:00 – Studenec Úterý 30. dubna 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Jiřího Jandu a jeho rodinu Středa 1. května 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 2. května – památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – na poděkování za dárce krve a kostní dřeně a prosba za uzdravení všech, kteří je přijímají Pátek 3. května – svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 18:00 – Studenec – za Marii Mejsnarovou a manžela Sobota 4. května 8:00 – Studenec 18:00 –…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 22.4.-28.4.

Úterý 23. dubna – svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Terezku těžce zraněnou při útoku na filosofické fakultě, aby znovu dokázala chodit Středa 24. dubna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 25. dubna – svátek sv. Marka, evangelisty 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za uzdravení Karolínky Pátek 26. dubna 18:00 – Studenec – doprovází mládež Sobota 27. dubna 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 28. dubna – 5. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 15.4.-21.4.

Úterý 16. dubna 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování s prosbou o další Boží pomoc Středa 17. dubna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 18. dubna 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) Pátek 19. dubna 18:00 – Studenec – dětská bohoslužba slova Sobota 20. dubna MŠE SVATÁ NENÍ Neděle 21. dubna – 4. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – za Annu a Josefa Kuříkovy a celý rod 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Load more