Ohlášky a pořad bohoslužeb 19.2.-25.2.

Úterý 20. února 18:00 – Studenec (dětská bohoslužba) – za rodiče Dvořákovy, děti a oba rody Středa 21. února 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 22. února 8:00 – Studenec (na faře) – na poděkování a na dobrý úmysl Pátek 23. února 18:00 – Studenec (doprovází mládež) – za uzdravení pro Beátu Halamkovou Sobota 24. února 17:00 – Čistá u Horek (s nedělní platností) Neděle 25. února – 2. neděle postní 8:00 – Studenec – za Hanu Čížkovou roz. Prokšovou 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota 11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 12.2.-18.2.

Úterý 13. února 18:00 – Studenec (na faře) – na poděkování Středa 14. února – Popeleční středa 17:00 – Roztoky u Jilemnice 18:00 – Studenec Čtvrtek 15. února 8:00 – Studenec (na faře) Pátek 16. února 18:00 – Studenec (17:30 křížová cesta) – bohoslužba slova Sobota 17. února 17:00 – Čistá u Horek (s nedělní platností) Neděle 18. února – 1. neděle postní 8:00 – Studenec 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota 11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 5.2.-11.2.

Úterý 6. února – památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků 18:00 – Studenec (na faře) – za Ludmilu Erbenovou a rodiče Středa 7. února 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 8. února 8:00 – Studenec (na faře) – za Josefa Jandu a celý rod Pátek 9. února 18:00 – Studenec – P.Prokop Tobek – na poděkování za 70 let života Sobota 10. února – památka sv. Scholastiky, panny 17:00 – Čistá u Horek (s nedělní platností) Neděle 11. února – 6. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Bohouše a Zdeňka Karáskovy 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 29.1.-4.2.

Úterý 30. ledna 18:00 – Studenec (na faře) – Středa 31. ledna – památka sv. Jana Boska, kněze 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 1. února 8:00 – Studenec (na faře) Pátek 2. února – svátek Uvedení Páně do chrámu 18:00 – Studenec – za Marii Kuříkovou roz. Peterovou Sobota 3. února 8:00 – Studenec (na faře) 17:00 – Čistá u Horek (s nedělní platností) Neděle 4. února – 5. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Jindřicha Kuříka 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota 11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 22.1-28.1.

Úterý 23. ledna 18:00 – Studenec (na faře) – na poděkování s prosbou o další Boží pomoc Středa 24. ledna – památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 25. ledna – svátek Obrácení sv. Pavla, apoštola 8:00 – Studenec (na faře) Pátek 26. ledna – památka sv. Timoteje a Tita, biskupů 18:00 – Studenec – bohoslužba slova Sobota 27. ledna MŠE SVATÁ NENÍ Neděle 28. ledna – 4. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Jindřicha Synka a celý rod 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota 11:00 – Čistá u…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 15.1.-21.1.

Úterý 16. ledna 18:00 – Studenec (na faře) – za Josefa a Boženu Horáčkovy a syna Josefa Středa 17. ledna – památka sv. Antonína, opata 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 18. ledna – památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů 8:00 – Studenec (na faře) Pátek 19. ledna 18:00 – Studenec – (dětská bohoslužba) – za Rudolfa Kordíka a celý rod Sobota 20. ledna 17:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 21. ledna – 3. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Anežku Horáčkovou a manžela 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota 11:00 –…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 8.1.-14.1.

Úterý 9. ledna 18:00 – Studenec (na faře) – za Václava Kuříka Středa 10. ledna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 11. ledna 8:00 – Studenec (na faře) Pátek 12. ledna 18:00 – Studenec (orlovna) – za živé i zemřelé členy Jednoty orla ve Studenci – Prokop Tobek Sobota 13. ledna 17:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 14. ledna – 2. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Pepíčka Krejčího a celou rodinu 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota 11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 1.1.-7.1.2024

Pondělí 1. ledna – Slavnost Matky Boží, Panny Marie 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota 14:00 – Studenec – za Josefa a Vlastu Tauchmanovy a syna Stanislava Úterý 2. ledna – památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) Středa 3. ledna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 4. ledna 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) Pátek 5. ledna 18:00 – Studenec Sobota 6. ledna – Slavnost Zjevení Páně 8:00 – Studenec Neděle 7. ledna – svátek Křtu Páně 8:00 – Studenec 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 25.12.-1.1.2024

Pondělí 25. prosince – Slavnost Narození Páně 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Studenec Úterý 26. prosince – svátek sv. Štěpána, prvomučedníka 8:00 – Studenec – za živé i zemřelé svatoštěpánské koledníky 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Čistá u Horek Středa 27. prosince – svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty MŠE SV. NENÍ Čtvrtek 28. prosince – svátek svatých Betlémských dětí, mučedníků MŠE SV. NENÍ Pátek 29. prosince 18:00 – Studenec – na poděkování s prosbou o Boží požehnání Sobota 30. prosince 17:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 31. prosince – svátek Svaté rodiny 8:00…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 18.12.-25.12.

Úterý 19. prosince 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na živé i zemřelé členy rodiny Hákovy a Koudelkovy Středa 20. prosince 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 21. prosince 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) Pátek 22. prosince 18:00 – Studenec – na poděkování Sobota 23. prosince 17:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 24. prosince – 4. neděle adventní / Štědrý den 8:00 – Studenec ⁕⁕⁕ 15:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova 15:30 – Zálesní Lhota – dětská půlnoční 21:00 – Roztoky u Jilemnice 23:00 – Studenec Pondělí 25. prosince – Slavnost Narození Páně…

Load more