Ohlášky a pořad bohoslužeb 8.7.-14.7.

Úterý 9. července 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – bohoslužba slova Středa 10. července Beze mše svaté Čtvrtek 11. července – svátek sv. Benedikta, opata, patrona Evropy Beze mše svaté Pátek 12. července 18:00 – Studenec Sobota 13. července 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 14. července – 15. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Jindřicha Kuříka a rodiče 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 1.7.-7.7.

Úterý 2. července 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování za uzdravování Středa 3. července – svátek sv. Tomáše, apoštola 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 4. července – památka sv. Prokopa, opata 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Pátek 5. července – slavnost sv. Cyrila a Metoděje, patronů Evropy 18:00 – Studenec – za narozená dvojčátka Adélku a Dominička Sobota 6. července 8:00 – Studenec 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 7. července – 14. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – 9:30 – Roztoky u Jilemnice – za Věrku Leškovou 11:00 –…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 24.6.-30.6.

Úterý 25. června 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování s prosbou o další Boží pomoc Středa 26. června 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 27. června 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – Pátek 28. června – památka sv.Ireneje, biskupa a mučedníka, učitele církve 18:00 – Studenec – Sobota 29. června – slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 30. června – 13. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Emilii a Ladislava Tauchmanovy a celý rod 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 17.6.-23.6.

Úterý 18. června 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Středa 19. června 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 20. června 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Boží požehnání pro členy pastorační a ekonomické rady a jejich rodiny Pátek 21. června – památka sv.Aloise Gonzagy, řeholníka 18:00 – Studenec – na poděkování za Noc kostelů a Farní den Sobota 22. června 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 23. června – 12. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – pouť – za Viléma a Marii Hákovy a dceru Marii 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 10.6.-16.6.

Úterý 11. června – památka sv. Barnabáše, apoštola 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za nemocnou Rozárku Středa 12. června 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 13. června – památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Terezii Slavíkovou Pátek 14. června 18:00 – Studenec – P.Prokop Tobek – za Josefa a Marii Horáčkovy Sobota 15. června 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 16. června – 11. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za Petra Vancla a za rodinu 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 3.6.-9.6.

Úterý 4. června 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování Středa 5. června – památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka 15:00 – Čistá u Horek – pohřeb paní Marie Zadrobilové 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 6. června – památka sv. Norberta, biskupa 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Miloslavu Pilařovou Pátek 7. června – slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 18:00 – Studenec – dětská – za Josefa a Vlastu Tauchmanovy a syna Stanislava Sobota 8. června – památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 9. června – 10. neděle…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 27.5.-2.6.

Úterý 28. května 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Vilemínu Vanclovou, manžela a celý rod Středa 29. května 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 30. května – slavnost Těla a Krve Páně 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – Pátek 31. května – svátek Navštívení Panny Marie 18:00 – Studenec – bohoslužba slova Sobota 1. června – památka sv.Justina, mučedníka BEZE Mše SvatÉ Neděle 2. června – 9. neděle v mezidobí 8:00 – Studenec – za živé i zemřelé spolužáky 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 20.5.-26.5.

Úterý 21. května 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Boží pomoc pro maturanty Středa 22. května 15:00 – Čistá u Horek – pohřeb pana Josefa Schorma Čtvrtek 23. května – svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Josefa Jakoubka a jeho rodinu Pátek 24. května 18:00 – Studenec – za Václava Kuříka a duše v očistci Sobota 25. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 26. května – Slavnost Nejsvětější Trojice 8:00 – Studenec – za Václava Kuříka a Miloše Ježka 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 13.5.-19.5.

Úterý 14. května – svátek sv. Matěje, apoštola 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – bohoslužba slova Středa 15. května 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 16. května – svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Marii Kuříkovou Pátek 17. května 18:00 – Studenec – dětská bohoslužba – za Boží pomoc pro mládež Sobota 18. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 19. května – Slavnost Seslání Ducha svatého 8:00 – Studenec – za Jana Albrechta 9:30 – Zálesní Lhota – pouť 11:00 – Roztoky u Jilemnice                                                      11:00 –…

Zápis ze 12. zasedání farní pastorační rady ze dne 5. 5. 2024

Přítomni:     P. Jiří Jakoubek, Jiří Tauchman, Anna Hylmarová, Josef Hák, Petr Hák, Jiří Kuřík, Ludmila Pekárková, Markéta Urbanová, Veronika Vanclová Nepřítomni: jáhen František Horáček Host:  Jitka Kuříková Předseda: P. Jiří Jakoubek                                        Dne 5. 5. 2024 zapsal Josef Hák

Load more