Z dění ve farnosti

Ohlášky a pořad bohoslužeb 6.12.-12.12.2021

Úterý 7. prosince – Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za rodiče Hákovy a zetě Karla

Středa 8. prosince – Slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny dědičného hříchu

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 9. prosince

Výsledky voleb do pastorační rady farnosti

Děkuji všem zúčastněným kandidátům! Zvoleno bylo prvních pět v pořadí.

Ohlášky a pořad bohoslužeb 29.11.-5.12.

Úterý 30. listopadu – Svátek sv. Ondřeje, apoštola

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za rody Jandů a Jiranů

Středa 1. prosince

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 2. prosince

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Zdeňka Mečíře, manželku a děti

Ohlášky a pořad bohoslužeb 22.-28.listopadu

Úterý 23. listopadu – Slavnost sv. Klementa I., papeže a mučedníka

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na dobrý úmysl s prosbou o Boží pomoc

Středa 24. listopadu – Památka sv. Ondřeje Dung Laca, kněze, a druhů mučedníků

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 25. listopadu

Ohlášky a pořad bohoslužeb 15.-21.listopadu

Úterý 16. listopadu

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování s prosbou o další B. pomoc

Středa 17. listopadu – Památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 18. listopadu

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Miloslavu Menouškovou a rodinu

Ohlášky a pořad bohoslužeb 8.-14.listopadu

Úterý 9. listopadu – Svátek Posvěcení lateránské baziliky

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace)

Středa 10. listopadu

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Čtvrtek 11. listopadu – Památka sv. Martina, biskupa

8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za uzdravení

Ohlášky a pořad bohoslužeb 1.-7.listopadu

Pondělí 1. listopadu – Slavnost Všech svatých

16:30 – Roztoky u Jilemnice

18:00 – Studenec Za Františka Tauchmana a duše v očistci

Úterý 2. listopadu – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za zemřelé spolužáky

Středa 3. listopadu

17:00 – Roztoky u Jilemnice

Ohlášky a pořad bohoslužeb 25.-31.října

Úterý 26. října

18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování Pánu a za uzdravení

Středa 27. října

17:00 – Roztoky u Jilemnice – MŠE SV. NENÍ!!!

Čtvrtek 28. října – Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů

Syndikovat obsah