Ohlášky a pořad bohoslužeb 20.5.-26.5.

Úterý 21. května 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Boží pomoc pro maturanty Středa 22. května 15:00 – Čistá u Horek – pohřeb pana Josefa Schorma Čtvrtek 23. května – svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Josefa Jakoubka a jeho rodinu Pátek 24. května 18:00 – Studenec – za Václava Kuříka a duše v očistci Sobota 25. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 26. května – Slavnost Nejsvětější Trojice 8:00 – Studenec – za Václava Kuříka a Miloše Ježka 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 13.5.-19.5.

Úterý 14. května – svátek sv. Matěje, apoštola 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – bohoslužba slova Středa 15. května 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 16. května – svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za Marii Kuříkovou Pátek 17. května 18:00 – Studenec – dětská bohoslužba – za Boží pomoc pro mládež Sobota 18. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 19. května – Slavnost Seslání Ducha svatého 8:00 – Studenec – za Jana Albrechta 9:30 – Zálesní Lhota – pouť 11:00 – Roztoky u Jilemnice                                                      11:00 –…

Zápis ze 12. zasedání farní pastorační rady ze dne 5. 5. 2024

Přítomni:     P. Jiří Jakoubek, Jiří Tauchman, Anna Hylmarová, Josef Hák, Petr Hák, Jiří Kuřík, Ludmila Pekárková, Markéta Urbanová, Veronika Vanclová Nepřítomni: jáhen František Horáček Host:  Jitka Kuříková Předseda: P. Jiří Jakoubek                                        Dne 5. 5. 2024 zapsal Josef Hák

Ohlášky a pořad bohoslužeb 6.5.-12.5.

Úterý 7. května 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Boží pomoc pro studenty Středa 8. května Mše svatá u Roubenky v 11h Čtvrtek 9. května – slavnost Nanebevstoupení Páně 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za maturanty a vysokoškoláky Pátek 10. května 18:00 – Studenec – P.Prokop Tobek Sobota 11. května 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 12. května – 7. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – 9:30 – Roztoky u Jilemnice – 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 29.4.-5.5.

Pondělí 29. dubna – svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve 18:00 – Studenec Úterý 30. dubna 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Jiřího Jandu a jeho rodinu Středa 1. května 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 2. května – památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – na poděkování za dárce krve a kostní dřeně a prosba za uzdravení všech, kteří je přijímají Pátek 3. května – svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 18:00 – Studenec – za Marii Mejsnarovou a manžela Sobota 4. května 8:00 – Studenec 18:00 –…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 22.4.-28.4.

Úterý 23. dubna – svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Terezku těžce zraněnou při útoku na filosofické fakultě, aby znovu dokázala chodit Středa 24. dubna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 25. dubna – svátek sv. Marka, evangelisty 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) – za uzdravení Karolínky Pátek 26. dubna 18:00 – Studenec – doprovází mládež Sobota 27. dubna 18:00 – Čistá u Horek – s nedělní platností Neděle 28. dubna – 5. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 15.4.-21.4.

Úterý 16. dubna 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – na poděkování s prosbou o další Boží pomoc Středa 17. dubna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 18. dubna 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) Pátek 19. dubna 18:00 – Studenec – dětská bohoslužba slova Sobota 20. dubna MŠE SVATÁ NENÍ Neděle 21. dubna – 4. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – za Annu a Josefa Kuříkovy a celý rod 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 8.4.-14.4.

Úterý 9. dubna 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – bohoslužba slova Středa 10. dubna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 11. dubna 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) Pátek 12. dubna 18:00 – Studenec – za Petra Jandu a celý rod Sobota 13. dubna 18:00 – Čistá u Horek (s nedělní platností) Neděle 14. dubna – 3. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – za Ludmilu Jiranovou, manžely a syna 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek – bohoslužba slova ⁕⁕⁕

Ohlášky a pořad bohoslužeb 1.4.-7.4.

Pondělí 1. dubna 8:00 – Studenec 11:00 – Čistá u Horek Úterý 2. dubna 18:00 – Studenec (od 17:30 adorace) – za Františka Tauchmana, manželku a syna Františka Středa 3. dubna 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 4. dubna 8:00 – Studenec (od 7:30 adorace) Pátek 5. dubna 18:00 – Studenec – Sobota 6. dubna 8:00 – Studenec 18:00 – Čistá u Horek (s nedělní platností) Neděle 7. dubna – 2. neděle velikonoční 8:00 – Studenec – za Josefa a Marii Erbanovy a celý rod 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní Lhota                                                                    11:00 – Čistá u Horek –…

Ohlášky a pořad bohoslužeb 25.3.-31.3.

Úterý 26. března 18:00 – Studenec (od 17:00 adorace) Středa 27. března 17:00 – Roztoky u Jilemnice Čtvrtek 28. března – ZELENÝ ČTVRTEK 17:00 – Roztoky u Jilemnice 18:30 – Studenec Pátek 29. března – VELKÝ PÁTEK 9:30 – Studenec – křížová cesta 15:00 – Studenec 15:00 – Čistá u Horek 17:00 – Roztoky u Jilemnice Sobota 30. března – BÍLÁ SOBOTA 8:00 – Studenec – ranní chvály, možnost adorace od 8:30 do 20:00 18:00 – Roztoky u Jilemnice 20:30 – Studenec Neděle 31. března – SLAVNOST ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ 8:00 – Studenec 9:30 – Roztoky u Jilemnice 11:00 – Zálesní…

Load more